Menu
Späť
Prihlásenie
a registrácia
Späť
Po - Št: 9–12 h a 13–16 h, Pia: 9–14 h
+421 220 570 777

ZĽAVOVÝ PROGRAM

pre získanie zľavy až 18% sa prihláste alebo registrujte

Sada Hlásičov Flacarp F1 2+1

336 €
Momentálne nedostupné

Popis Sada Hlásičov Flacarp F1 2+1

Sada hlásičov F1 s príposluchom RFX v odolnom puzdre. Hlásič F1 so zabudovaným vysielačom signálu vyniká nadčasovým dizajnom a je vyrobený z extrémne odolných materiálov.

Zvýšenú odolnosť proti dažďu zaisťuje obvodové tesnenie. Revolučná typ snímanie vlasca dovoľuje nastavenie veľmi jemného poťahu už od 1,4 mm s reguláciou citlivosti až do 14 cm. Kladka, ktorá sníma odvíjanie vlasca je vybavená kovovou oskou, takže nedochádza k opotrebeniu a chod je stále jemný a plynulý.

Jednoduché a intuitívne ovládanie páčkovým vypínačom umiestneným v spodnej časti signalizátora. Rybár má možnosť si nastaviť farbu RGB diód, ale aj upraviť intenzitu jasu LED diód. K dispozícii je tiež funkcia MUTE, konektor pre pripojenie swingeru, pozičné dióda (možno vypnúť) a predovšetkým optické i zvukové rozlíšenie smeru záberu (padák).

Hlásič je napájaný úplne bežnými batériami LR03 (mikroceruzky AAA), takže odpadá starosť so zháňaním drahých atypických batérií. Batérie sa navyše veľmi ľahko vymieňajú jednoduchým odskrutkovaním spodné matice a uvoľnenie viečka batérie.

Vysielač signálu je veľmi výkonný, má dosah až 1,5km. Príposluch RFX má 6 kanálov pre napojenie hlásičov a bezpečnostných snímačov.

Nové funkcie a vylepšenia u signalizátorov FLACARP F1 a príposluchu FLACARP RFX (vyrobené od januára 2021):

 1. Ochrana proti odcudzeniu: pri vypnutí signalizátora je vyslaný signál na odposluch. Ak sa teda niekto priblíži k vašim hlásičom a vypne ich, ozve sa vám na príposluchu signál.
 2. Inteligentný úsporný režim: signalizátor neustále kontroluje kondíciu batérií a v okamihu keď zistí, že kapacita batérií klesla pod nebezpečnú hranicu, nenechá vás v štichu! Obmedzí jas LED diód, zníži intenzitu zvuku a presmeruje toky energie do toho najdôležitejšieho: snímanie záberu a do diaľkového príposluchu: nepatrne sa vám teda zoslabí LED diódy a zvuk, ale stále spoľahlivo sa prenesie záber na váš odposluch. Táto funkcia predĺži životnosť batérií až o 10% (cca 20 dní - podľa typu batérií, ich stavu a teploty). Podobnú funkciu úsporného režimu poznáte napríklad z mobilných telefónov.
 3. Signalizácia stavu batérie: vylepšená signalizácia slabých batérií, aby ste s predstihom boli informovaní o skoré nutnosti batérie vymeniť. Jednoducho stlačíte tlačidlo a zobrazí sa Vám aktuálny stav batérie - hneď viete, na čom ste, či batérie vymeniť alebo ešte vydrží vašu ďalšiu výpravu k vode.
 4. Optické rozlíšenie smeru odvíjania vlasca na príposluchu: teraz "padák" na príposluchu nielen počujete, ale aj uvidíte. Na odpočúvania teda nielen zvukom, ale aj na LED diódach spoznáte smer dopredu a smer dozadu.
 5. Nafúknutá pamäť u príposluchu o 100%: doposiaľ ste mohli uložiť až 6 zariadení (hlásiče + chystanej alarmy). Nový balík funkcií zväčšuje pamäť na dvojnásobok. Do odpočúvania teda uložíte až 12 zariadení FLACARP! A prečo toľko, keď používate len dva alebo tri hlásiča? Pretože pre vás vyvíjame zaujímavé príslušenstvo, ktoré budete môcť k priposluchu postupne pripájať. Napríklad viac alarmy strážiť lovné miesto, bivak, zaparkované auto, čln ...
 6. Svetlá: Ako už viete, priposluch FLACARP slúži nielen pre zobrazenie záberu a alarmov, ale môžete ním ovládať aj LED svetlo - jednoducho stlačíte tlačidlo na prijímači a môžete ovládať svetlo FLACARP (potrebné pri zavážanie krmiva za zlej viditeľnosti označiť lovné miesto). Nový balíček rozšíri aj túto možnosť: svojim priposluchom budete môcť ovládať až 4 svetla FLACARP.
Kompletne vyvinuté a vyrobené v Českej republike. Záručný aj dlhodobý servis po záruke je zaistený vrátane dostupných náhradných dielov. U nás v predaji iba nové modely vrátane nových funkcií rozšírených od roku 2021

Zobraziť celý popis

6 dôvodov, prečo nakúpiť u nás

Spoznajte nás
 • Doprava pri nákupe od 70 € zadarmo

 • Založené v roku 2000 - tradícia predaja už 22 rokov

 • Benefity pre stálych aj nových zákazníkov

 • Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní

 • Najširší sortiment - v ponuke viac ako 100 000 produktov

 • Rybolovu rozumieme - v teame je aj majster sveta

Hodnotenie našich zákazníkov

Ďalšie hodnotenie zákazníkov

100%

Overený zákazník

Velmi rychle dodanie Uplna spokojnost

100%

Overený zákazník

bezproblémový obchod ako vždy