Menu
Prihlásenie
a registrácia
Po - Št: 9–12 h a 13–16 h, Pia: 9–14 h
+421 220 570 777
SÚŤAŽ: Víkendová rybačka s majstrami svojich oborov. Informácie nájdete tu
Dostupnosť
Cena
Od
do
Podľa akcie
Vymazať filter
Zobraziť výsledky
< 1 3 ... 12
Filtrovať produkty
< 1 3 ... 12

Tekuté atraktanty

Krmivá, boilies, nástrahy či návnady patria medzi absolútne základné potreby každého rybára, bez nich skrátka rybu nechytíte. Pre nalákanie rýb na lovné miesto použite vnadiace či krmítkové zmesi, ktoré prilákajú ryby a koncentrujú ich na menšiu plochu, kde na ne bude čakať vaše pripravená nástraha. Na Tropic Fishing nájdete široký sortiment nástrah a návnad pre rôzne druhy rybolovu.

Tekuté atraktanty sa delia do niekoľkých skupín, kedy každá má svoje špecifické použitie a využitie. Esencie využijete najčastejšie pri domácej výrobe boilies či iných vlastných receptoch, naopak boostery sa používajú ako zálievka do už hotovej kŕmnej zmesi či na preliatie väčšieho množstva krmiva ako je boilies či pelety. Dipy sú určené priamo pre zatraktívnenie nástrahy a to buď chvíľkovo, len namočením nástrahy tesne pred nahodením, alebo dlhodobo kedy svoje nástrahy necháme v dipe uložené dlhšiu dobu a to kľudne aj niekoľko mesiacov. Samozrejme ponúkame ďalšie Atraktanty zvyšujúce atraktivitu nástrah, ako sú rôzne spreje, pasty, cestá, práškové dipy či extrakty. Pod vodou sa látka začína okamžite uvoľňovať a láka tak ryby aj z väčších vzdialeností.
Mimo tekutých atraktantov, samozrejme tiež ponúkame prísady do krmív či posilňovače. Tie sa používajú ako prísada do sypkých zmesí a výrazne tak zvyšujú jej arómu, chuť a predlžujú tak pachovú stopu ktorá po návnade vo vode zostáva a láka tak ryby na kŕmne miesto aj z veľkej vzdialenosti.

6 dôvodov, prečo nakúpiť u nás

Spoznajte nás
  • Doprava pri nákupe od 70 € zadarmo

  • Založené v roku 2000 - tradícia predaja už 20 rokov

  • Benefity pre stálych aj nových zákazníkov

  • Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní

  • Najširší sortiment - v ponuke viac ako 100 000 produktov

  • Rybolovu rozumieme - v teame je aj majster sveta

Hodnotenie našich zákazníkov

Ďalšie hodnotenie zákazníkov

90%

Overený zákazník

  • rýchla dodacia lehota

100%

Overený zákazník

  • Poslali čo som chcel.
Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?