Menu
Prihlásenie
a registrácia
Po - Št: 9–12 h a 13–16 h, Pia: 9–14 h
+421 220 570 777

Vianočný strom ikona GARANCIA VIANOČNÉHO NÁKUPU

NEBOJTE SA NEVHODNÝCH DARČEKOV, TOVAR MÔŽETE VRÁTIŤ DO 31.1.2021.
Úvod Magazín Ako na to - DEEPER CHIRP+

Ako na to - DEEPER CHIRP+

Využívanie moderných technických pomôcok rôzneho druhu sa stalo bežnou súčasťou mnohých rybárov pri rybolove.


Balenie


Deeper Chirp+ je v balení dodávaný spolu s puzdrom, káblom na nabíjanie a dvomi karabínami na uchytenie. Prepravné puzdro je vyrobené z neoprénového materiálu, pričom sa sonar do neho iba jednoducho vkladá. Po obvode puzdra je zaťahovacia šnúrka zabraňujúca vypadnutiu. Pozitívnou stránkou je, že puzdro má aj klip / karabínu, pomocou ktorej je možné puzdro so sonarom upevniť na opasok, vestu, ruksak alebo na iné naše príslušenstvo, ktoré si k vode berieme. Deeper Chirp+ má integrovanú batériu, ktorá sa nabíja pomocou klasického USB / micro USB kábla. Kábel dodávaný v balení je dostatočne dlhý, umožňujúci príjemnú manipuláciu.Registrácia


Pred prvým použitím je potrebné si stiahnuť aplikáciu, ktorá je dostupné ako pre IOS zariadenia, tak aj pre Android mobilné telefóny. Po stiahnutí aplikácie sa vyžaduje registrácia, a to zadaním e-mailovej adresy a vlastného vytvoreného hesla. Následne bude na zadaný e-mail zaslaný overovací odkaz, ktorý je potrebné potvrdiť. Až po potvrdení overovacieho odkazu je možné aplikáciu znovu otvoriť, ktorá je tým pripravená na použitie.


Použitie


Pred nabíjaním je potrebné Deeper Chirp+ odskrutkovať, čím sa dostaneme k jeho vnútornej časti s micro usb vstupom. Vo vnútri nájdeme aj diódu, ktorá blikaním indikuje, že nabíjanie prebieha. Keď dióda trvalo zeleno svieti, Deeper Chirp+ je nabitý a pripravený na použitie. Deeper Chirp+ obsahuje na svojom obvode tri závity pre uchytenie karabíny. Každé z troch uchytení je určené pre rôzne situácie pri použití, a to v prípade nahadzovania z brehu, v prípade nahadzovania z móla a iného vyvýšeného miesta a v prípade použitia z člnu. Odlišné uchytenie karabíny má docieliť, aby bol sonar v kontakte s vodou v ideálnom uhle.

Zapnutie sonaru prebieha automaticky, a to vhodením do vody. Na úvod je potrebné sonar hodiť do vody v relatívnej blízkosti k brehu. Následne v prípade IOS mobilných zariadení v nastavenie WiFi siete nájdeme signál Deeper Chirp+. Pripojíme sa k signálu Deeper Chirp+ a otvoríme aplikáciu. Sonar následne automaticky začína zobrazovať potrebné dáta a môžeme ho opakovane nahadzovať už do potrebných vzdialeností. V prípade dlhšie vypnutia, musíme tento proces pripojenia k WiFi sieti opakovať.

Samotný charakter produktu, ako nahadzovacieho sonaru predurčuje Deeper Chirp+ k tomu, že ho budeme používať vždy v kombinácii s prútom. Samozrejme, použitie Spodových alebo markerových prútov by docielilo presnejšie a dlhšie nahadzovanie. Avšak nemusíme sa obmedzovať iba na použitie špecializovaných prútov, alebo Deeper Chirp+ nie je určený iba výhradne pre kaprárov. Aj akýkoľvek bežný rybár, alebo rybár loviaci na prívlač môže naplno využiť Deeper Chirp+. Pri opatrnom nahadzovaní si rozhodne pomôžeme aj silnejším prívlačovým prútom, alebo bežným rybárskym prútom.

Deeper Chirp+ predstavuje ďalší kvalitatívny posun v technológii nahadzovacích sonarov. Vo viacerých technických špecifikáciách došlo k pozitívnemu posunu, ktorý vyústi do ľahšej a príjemnejšej manipulácie pri použití. Rozhodne skvelá pomôcka pre každého rybára a pre rôzne typy rybolovu.

6 dôvodov, prečo nakúpiť u nás

Spoznajte nás
  • Doprava pri nákupe od 50 € zadarmo

  • Založené v roku 2000 - tradícia predaja už 20 rokov

  • Benefity pre stálych aj nových zákazníkov

  • Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní

  • Najširší sortiment - v ponuke viac ako 100 000 produktov

  • Rybolovu rozumieme - v teame je aj majster sveta

Hodnotenie našich zákazníkov

Ďalšie hodnotenie zákazníkov

100%

Overený zákazník

Superhero shop.
  • Obrovsky vyber tovaru, dobre ceny, rychle dodanie.

100%

Overený zákazník

  • rychle dodanie tovaru
Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?