Bivak Fox Frontier II XL Camo
Popis Bivak Fox Frontier II XL Camo
Zobrali sme jeden z najlepších bivakov na trhu, model Frontier, a ešte ho vylepšili. Frontier II si zachováva všetko, čo predtým fungovalo, a prináša vyšší výkon, premyslenejšie funkcie a vo všetkých ohľadoch väčší komfort. V ponuke v zelenej alebo camo variante av troch veľkostiach - Frontier II, Frontier II X a Frontier II XL. Tento bivak novej generácie prináša zásadné vylepšenia v užívateľskom komforte, ochrane a rýchlosti stavania.
Čo je nové:
- Stred ETS BOSS (Easy Tension System) má teraz systém brániaci rozloženiu rámu pri stavaní bivaku, postavenie bivaku je oveľa jednoduchšie. Upravená spúšť uvoľnenia na strede ETS urýchľuje zloženie a zbalenie bivaku. Tyče sme osadili novými pružinou napínanými kĺbovými spojkami s ergonomickými držadlami pre rýchlejšie.
- Rozšírili sme predné dvere pre lepší výhľad aj ľahší vstup, pri všetkých modeloch pridali vetracie moskytiéry po oboch stranách dverí, do balenia zahrnuli zipsom pripojiteľnú podlahu pre kompletnú ochranu a priame pripojenie k voliteľnej vnútornej siete Inner Mesh Shield (iba pri modeloch X a XL).
- Novo u všetkých modelov štyri zvnútra otvárateľné odvetranie, s camo krycou moskytiérovou sieťkou a kotviacim bodom pre odvetranie v daždi. Pridali sme odkladacie miesto s dvoma háčikmi pri dverách doplňujúce štyri sieťované vrecká a stredový háčik.
- Nový rýchloupínací systém Cam Lok pridaný k podporným tyčiam Heavy Duty Storm Pole.
- Šilt Vapour Peak je teraz u všetkých modelov súčasťou štandardnej dodávky, nie je potrebné dokupovať samostatne.
- Všetky tri bivaky prichádzajú z kompletnou ponukou voliteľných rozšírení vrátane: predného panelu Camo Mozzy Mesh Front Panel (novo s rolovateľnými dverami), prikrývkou Deluxe Wrap – pridáva 60cm zakrytého priestoru, zakryje dve lehátka premení Bivvy na prístrešok pre 2 osoby, prehoz je vybavený zarovnanými jednoduchým systémom pripojenia s pásikmi na suchý zips a D-očkami. Predĺženie Deluxe Extension – kompletne zakryté 1,5m predĺženie pred vstupom do bivaku, dvojitá vrstva pre lepšiu izoláciu a menšiu kondenzáciu vody. Štyri odnímateľné zadné panely z bivaku v prípade potreby urobia striešku. Vnútorný sieťovaný panel Mesh Shield (pre veľkosti X a XL)
Ďalšie vlastnosti:
- Vyrobené z 100% Polyester khaki VenTec látky s čierno laminovanou vnútornou stranou a vodným stĺpcom 20.000mm.
- ľahký hliníkový rám s vysokou rovnou zadnou stranou poskytuje maximálny priestor nad hlavou a vnútorné prosto.
- Podlážka s unikátnou chlopňou pri vstupe
- Plný predný panel s 3 možnosťami prevedenia dverí: plné, priehľadné a camo moskytiérová sieťka, navyše sieťované panely po oboch stranách dverí.
- Štyri vnútorné sieťované vrecká
- Dodaný v prepravnom vaku s dvojitým zipsom, napínacie šnúry a očká vo vaku s napínacími kolíkmi.
- Kód produktu CUM374
- Výrobca Fox
- Záruka 24 mesiacov
- Maximálny počet osôb: 1
- Rozmery: 270x210x165cm
- Transportné rozmery: 27cmx27cmx163cm
- Vodný stĺpec: 20.000mmm
- Materiál: 100% Polyester
- Hmotnosť: 20,46kg
Často kupované spolu s týmto produktom
Videá
6 dôvodov, prečo
nakúpiť u nás
Spoznajte nás
-
Doprava pri nákupe od 70 € zadarmo
-
Založené v roku 2000 - tradícia predaja už 25 rokov
-
Benefity pre stálych aj nových zákazníkov
-
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní
-
Najširší sortiment - v ponuke viac ako 100 000 produktov
-
Rybolovu rozumieme - v teame je aj majster sveta