Menu
Späť
Prihlásenie
a registrácia
Späť
Po - Št: 9–12 h a 13–16 h, Pia: 9–14 h
+421 220 570 777
ZĽAVA až 15 % na krmivá a prívlačové nástrahy 🔥

s kódom 👉🏻 LETO 👈🏻 len do 13. 7. ⏰ pre objednávky nad 50 € (až 12 % za kód + 3 % ta registráciu)

Zpět do: Úvod Akčné sety Akcie 1+1 Navijaky voľnobežná brzda Navijak Shimano Medium Baitrunner LC XTB Medium 5500 Akcia 1+1

Navijak Shimano Medium Baitrunner LC XTB Medium 5500 Akcia 1+1

MBTRXTBLC/1+1

479,9 € -22%
História cien
1. Tropická cena výrobku: 373,99 € -22%
2. Predajná cena výrobku: 479,9 €
373,99 €
ušetríte 105,91 €
Momentálne nedostupné

Set obsahuje tieto produkty

  • Navijak Shimano Baitrunner LC XTB Medium 5500
    2 ks
    Navijak Shimano Baitrunner LC XTB Medium 5500
    198,21 €
    Momentálne nedostupné
    Nižšie je popis tohoto produktu

Úspešné navijaky Big Baitrunner a Medium Baitrunner Longcast sú späť! A sú vyba ...

Popis Navijak Shimano Baitrunner LC XTB Medium 5500

Úspešné navijaky Big Baitrunner a Medium Baitrunner Longcast sú späť! A sú vybavené tými najlepšími technológiami Shimano.

Navijakom dominuje veľká AR-C cievka s pomalou osciláciou v kombinácii so systémom pokládky vlasca Aero Wrap II. Táto kombinácia dovoľuje dosiahnuť maximálnych vzdialeností pri odhadzovaní. Na oboch typoch navijakov je použitý systém uloženia prevodovky X-Ship, ktorý zaisťuje hladký prenos výkonu a stabilitu dvojbodového uloženie pastorka v guličkových ložiskách.

Všetky štyri mimoriadne odolná zapúzdrené guličkové ložiská S A-RB a nová prevodovka Hagan minimalizujú trenie a zvyšujú účinnosť prenosu výkonu z dlhej hliníkovej kľučky až na rotor. Oproti predchádzajúcim modelom nový mechanizmus dokonale prenáša vyšší krútiaci moment a silu pri navíjaní, čo uľahčuje zdolávanie úlovku a dáva lepšie pocítiť správanie ryby aj prútu. Oba typy navijakov sú vždy k dispozícii v dvoch veľkostných modeloch.

Big Baitrunner so svojimi obdivuhodnými odhazovacími parametrami a výkonom je perfektný pre rozľahlé vodné plochy, zatiaľ čo menšie Medium Baitrunner je ideálnou voľbou pre stredne veľké loviská, kde extrémne odhadzovacej vzdialenosti nie sú tým najdôležitejším požiadavkou.

Oby typy navijakov, Big Baitrunner aj Medium Baitrunner, sú dodávané s dvoma redukciami kapacity cievky. Svojím vzhľadom v čiernom matnom prevedení povrchu tieto nové navijaky nadväzujú na úspech a ohlas žiadaného navijaku Ultegra XTD.

  • Redukcia kapacity cievky: (BIG: 1 × 10000 + 1 × 6000 • MEDIUM: 1 × 4500 + 1 × 3500)

Náhradná cievka nie je súčasťou balenia.

Zobraziť celý popis
  • Kód produktu MBTRXTBLC
  • Výrobca Shimano
  • Záruka 24 mesiacov

Parametre

  • Veľkosť cievky: 50
  • Počet ložísk: 5
  • Prevod: 5,3:1
  • Kapacita: 0,35mm/290m
  • Návin na jedno otočenie kľučky: 105cm
  • Hmotnosť: 560gr
  • Voľnobežná brzda: Áno

Videá

6 dôvodov, prečo
nakúpiť u nás

Spoznajte nás
  • Doprava pri nákupe od 70 € zadarmo

  • Založené v roku 2000 - tradícia predaja už 25 rokov

  • Benefity pre stálych aj nových zákazníkov

  • Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní

  • Najširší sortiment - v ponuke viac ako 100 000 produktov

  • Rybolovu rozumieme - v teame je aj majster sveta

Hodnotenie našich zákazníkov

Ďalšie hodnotenie zákazníkov
96%
pozitívnych hodnotení
801
zákazníkov odporúča obchod Tropic Fishing
Najčastejšie spomínate tieto výhody
  • rýchlosť doručenia
  • ceny
  • zľavové akcie
  • Spokojnosť, rýchle dodanie

Ověřený zákazník

Rýchle spracovanie objednávky, TOP ! :)

Ověřený zákazník

  • Ok

Ověřený zákazník

Môžem vyzdvihnúť široký sortimet, tovar ktorý som objednala už dlho nie je v ponuke u nás v kamenných predajniach, ani v okolí, manžel je s ním veľmi spokojný a určite ak bude niečo potrebovať tak u vás objednáme.

Ověřený zákazník

  • Dobré ceny

Ověřený zákazník

Spokojnost s obchodom široky vyber tovaru je si s čoho vybrať

Ověřený zákazník

  • Super ceny
  • Rýchle dodanie

Ověřený zákazník

Tovar bol dobre zabalený. Chalani sa s tým vyhrali. Trvalo mi kým som sa dopracoval k tovaru ale dobre. Aspoň to neprišlo poškodené. Balík bol dodaný rýchlo. Obchod určite odporúčam. Už som tu nakupoval a zatiaľ vždy bez problémov.
  • Sortiment
  • Rýchlosť dodania
  • Komunikácia

Ověřený zákazník

Naviják prišiel s pokazenou kľučkou nedala sa dotiahnuť..asi strhnuty závit....písal som email...obratom odpovedali a zaslali druhý kus

Ověřený zákazník

OK

Ověřený zákazník

Sledujte nás na Instagrame