Menu
Späť
Prihlásenie
a registrácia
Späť
Po - Št: 9–12 h a 13–16 h, Pia: 9–14 h
+421 220 570 777
ZĽAVA až 15 % na "ihneď na odoslanie" 🏆

s kódom 👉🏻 MAJSTRI 👈🏻 len do 29. 10. ⏰ pre objednávky nad 80 € (až 12 % za kód + 3 % ta registráciu)

Zpět do: Úvod Krmivá Tekuté atraktanty Posilňovače Práškový Dip KWO Powder Coating 350gr

Práškový Dip KWO Powder Coating 350gr

13,57 €
Ihneď na odoslanie > 5 ks
Cena so zľavovým kódom
MAJSTRI -12%
11,94 €

Popis Práškový Dip KWO Powder Coating 350gr

Ide o práškový dip pripravený na použitie, ako ho rád používa sám Mark Hofman. Táto zmes, ktorá obsahuje múčku z krilu a rybiu múčku PD, sa skladá z múčok, ktoré do vody uvoľňujú mnoho aminokyselín. Vytvára tak pekný "zákalový" efekt pod vodou. Svoje boilies môžete najprv namočiť do tekutiny (alebo dokonca do vody z revíru) a potom naniesť niekoľko vrstiev tohto povlaku. My sami sme priaznivci toho, že dipu dávame čas, aby sa tiež čiastočne vsiakol. Pokiaľ ho môžete naniesť deň vopred, je to skvelé!

Príprava:

  • Vložte boilies do vedra alebo nejakej nádoby.
  • Pridajte tekutinu alebo vodu a dobre pretrepte.
  • Postupne pridávajte prášok a pravidelne miešajte.
  • Čím častejšie budete vyššie uvedené kroky vykonávať, tým silnejšia bude vrstva dipu.
  • Balenie obsahuje 350 gramov prášku. To stačí na "obalenie" 5-10 kg boilies v závislosti od toho, koľko vrstiev pridáte.

Tip: Nepodceňujte atraktivitu prášku. Niekedy "menej znamená viac". Kapor to vníma veľmi dobre, preto ho nepoužívajte príliš veľa..."

Zobraziť celý popis
  • Kód produktu KWO/Powder
  • Výrobca KWO
  • Záruka 24 mesiacov
Parametre
  • Balenie: 350gr

Často kupované spolu s týmto produktom

O produkte píšeme v článkoch

  • Správy od vody
    Rafanův úspěšný víkend
    Teprve potřetí v tomto roce se Rafan dostal na jeho obvyklou vycházku. Vyrazil v pátek odpoledne a v neděli v poledne se vracel domů. Za těch pár hodin ale stihl hned několik pěkných úlovků. A k ruce měl i nové boilie KWO Winter Krill, tedy čistě masové kuličky na přírodní bázi, které mu přinesly poměrně zajímavý úspěch. „Kromě toho jsem s sebou měl i Franka, to je prostě kulička, který věřím.“, popisuje kaprařská legenda svou taktiku, kdy hned po setmění nahodil 2 pruty a čekal, zda budou mít větší úspěch Rafanovy Koule nebo KWO.
    Zobraziť
  • Ako na to
    KWO - diamant mezi kaprařskými značkami
    Prečítajte si niečo o tom, ako vznikla značka KWO. “Kaprársky "Netflix" z Beneluxu či dokonalé prírodné boilies a štýlové oblečenie, ktoré nosí aj Alan Blair. Sme veľmi hrdí na to, že konečne môžeme predstaviť skutočne exkluzívnu a úplne novú značku štýlového kaprárskeho oblečenia a navyše aj komplexný sortiment dokonale vyladených nástrah na lov veľkých kaprov.
    Zobraziť

Najprodávanejší v kategórii

Nedávno navštívené produkty

6 dôvodov, prečo
nakúpiť u nás

Spoznajte nás
  • Doprava pri nákupe od 70 € zadarmo

  • Založené v roku 2000 - tradícia predaja už 25 rokov

  • Benefity pre stálych aj nových zákazníkov

  • Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní

  • Najširší sortiment - v ponuke viac ako 100 000 produktov

  • Rybolovu rozumieme - v teame je aj majster sveta

Hodnotenie našich zákazníkov

Ďalšie hodnotenie zákazníkov
96%
pozitívnych hodnotení
801
zákazníkov odporúča obchod Tropic Fishing
Najčastejšie spomínate tieto výhody
  • rýchlosť doručenia
  • ceny
  • zľavové akcie
  • Rýchlosť,

Ověřený zákazník

ok

Ověřený zákazník

Super

Ověřený zákazník

Veľmi kvalitný tovar. Na tieto boilisy nedám dopustiť

Ověřený zákazník

  • Rýchle,kvalitne

Ověřený zákazník

  • Rychle odoslanie
  • Tovar bol dobre zabaleny

Ověřený zákazník

  • Rýchlosť dodania

Ověřený zákazník

Všetko v poriadku

Ověřený zákazník

  • Rýchle vybavenie objednávky

Ověřený zákazník

  • Zimný oblek Kinetic X-Shade Winter Suit vo veľkosti XXL je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitný a funkčný oblek na zimu. Oblek zaručuje komfort, teplo a odolnosť v náročných zimných podmienkach.
  • Širší strih, trochu objemnejší, čo nie každému vyhovuje.

Ověřený zákazník

Sledujte nás na Instagrame