Menu
Späť
Prihlásenie
a registrácia
Späť
Po - Št: 9–12 h a 13–16 h, Pia: 9–14 h
+421 220 570 777

ZĽAVA AŽ 15%

VYUŽITE ZĽAVY AŽ 15% NA PRODUKTY IHNEĎ K ODOSLANIU S KÓDOM IBCC - Zľava platí pre objednávky nad 80 € a je tvorená 3 % za registráciu + až 12 % za kód IBCC.
Zpět do: Úvod Magazín Ako na to KWO - diamant mezi kaprařskými značkami

KWO - diamant mezi kaprařskými značkami

Prečítajte si niečo o tom, ako vznikla značka KWO. “Kaprársky "Netflix" z Beneluxu či dokonalé prírodné boilies a štýlové oblečenie, ktoré nosí aj Alan Blair. Sme veľmi hrdí na to, že konečne môžeme predstaviť skutočne exkluzívnu a úplne novú značku štýlového kaprárskeho oblečenia a navyše aj komplexný sortiment dokonale vyladených nástrah na lov veľkých kaprov.


Tým, ktorí majú dobrý prehľad o dianí v kaprárskom svete na sociálnych sieťach, určite nemusíme značku KWO vôbec predstavovať, pretože ich KWO Online Carp Community  sledujú a rešpektujú nielen desaťtisíce kaprárov z celého sveta, ale aj najväčšie kaprárske hviezdy popredných európskych značiek, ako sú Oli Davies a Alan Blair z tímu NASH. Práve s týmito legendami kaprárskeho sveta sme sa osobne stretli na holandskej výstave Carp den Bosch v stánku KWO počas nášho prvého vzájomného stretnutia. 

S majiteľmi tejto značky sme sa dohodli na našom výhradnom zastúpení ich kompletnej produkcie pre Českú republiku a Slovensko, a tak vám teraz s hrdosťou predstavujeme produkty KWO.

KWO je kaprový kult. Je to štýlová ryba a vďaka obrovskej internetovej komunite sa stala neuveriteľne populárnou. Stále si však zachováva črty tej undergroundovej komunity kaprárskych nadšencov, ktorí radi lovia na federačných revíroch po celej Európe.

Písmená KWO znamenajú: Karper Wereld Online (v angličtine Carp World Online). KWO bola pôvodne webová stránka, na ktorej mohli kaprári v Holandsku a Belgicku získavať (a zdieľať) informácie o love kaprov a sledovať videá o našej vášni. Nedávno sa URL adresa zmenila na www.kwo.nl. Posledné roky je to najväčší portál o love kaprov v Beneluxe.

Webová stránka www.karperwereld.nl bola založená v roku 1998 a v roku 2013 ju prevzali súčasní majitelia Jos, Mark a Michiel. Prvá vec, ktorú páni pridali, je internetový obchod s vlastným oblečením. Oblečenie KWO sa medzi rybármi v Beneluxe rýchlo stalo veľmi obľúbeným a to bol odrazový mostík k ďalšiemu projektu.


V roku 2016 chlapci spustili KWO Community, akýsi “Netflix pre kaprárov”. V súčasnosti sú v našej komunite stovky kaprárskych filmov a tento "kaprársky klub" má viac ako 10 000 platiacich členov. Čo je už veľa kaprárov. 

Zo strany členov bol veľký dopyt po kvalitnom boilies, preto v roku 2017 tím KWO spustil originálny rad boilies s názvom KWO Specials. Boilies, pop-upy, boostery, waftery a ďalšie položky sa v nasledujúcich rokoch udomácnili medzi kaprármi. Chlapci z KWO a celý tím preferujú lov na tých najťažších vodách, radi lovia na nadväzce a ich boilies sú naozaj vybrúsené. Na konte má aj niekoľko rýb nad 30 kg a nespočetné množstvo dvadsiatok! 


Príchute zostavovali chalani s kolegom, skvelým priateľom, ktorý sa rybárčeniu venuje už 40 rokov a dlhé roky sa zaoberá výživovým poradenstvom a výskumom v tomto odvetví. Takže výsledné príchute sú naozaj vybrúsené a nie sú to len ďalšie guľôčky s príchuťou. Dali dokopy skúsenosti tisícov ľudí z komunity a výskum a odborné znalosti. Pozorne si prečítajte popisy jednotlivých príchutí v našom e-shope: Krill, Squid, Scopex, Winter Krill a uvidíte, s akou láskou boli tieto guľôčky vyvinuté.

Rad KWO Specials je zámerne malý a obsahuje "len" 3 príchute: Squit, Krill a Scopex. Všetky tieto boilies sú stavané na veľký záber, majú dobrú okamžitú odozvu a kvalitné nutričné zloženie z nich robí aj vášho partnera, ak chcete udržať kŕmnu kampaň dlhšie obdobie.  

Oblečenie KWO aj boilies KWO Specials sú veľmi kvalitné, ale cenovo dostupné produkty. Za oblečenie musíme Tropic Fishing veľmi pochváliť. Je kvalitné, perfektne sedí a už podľa materiálu môžete povedať, že je veľmi kvalitné a dlho vydrží. Okrem toho musíme oceniť pekný dizajn a veľmi sa nám páči motto #keepsearching (hľadaj ďalej) a pri niektorých dizajnoch vytlačené súradnice, ktoré sme našli napríklad ukazujúce na jazero Cassien. Výrobky KWO sú veľmi obľúbené v krajinách Beneluxu a vo Veľkej Británii. Dáte tento rok šancu výrobkom KWO? 
 

Dôverujte nám, nebudete ľutovať!

 


V článku nájdete tieto produkty

Booster KWO Squid Specials 500ml Booster KWO Squid Specials 500ml
Ihneď k odoslaniu > 10 ks, ďalšie podľa dostupnosti
12,3 €
Tričko KWO T-Shirt Black Tričko KWO T-Shirt Black
Ihneď k odoslaniu 2 varianty a ďalšie podľa dostupnosti
25,49 €
od 19,45 €
Vyberte variantu
Mikina Bez Kapucne KWO Black Sweater GPS Mikina Bez Kapucne KWO Black Sweater GPS
Ihneď k odoslaniu 3 varianty a ďalšie podľa dostupnosti
43,79 €
od 33,87 €
Vyberte variantu
Plávajúce Boilies KWO Pop-Ups Scopex Plávajúce Boilies KWO Pop-Ups Scopex
Ihneď k odoslaniu 2 varianty a ďalšie podľa dostupnosti
10,43 €
Vyberte variantu
Plávajúce Boilies KWO Pop-Ups Scopex Priemer 20mm Plávajúce Boilies KWO Pop-Ups Scopex Priemer 20mm
Ihneď k odoslaniu > 10 ks, ďalšie podľa dostupnosti
10,43 €
Plávajúce Boilies KWO Winter Pop-Ups MH Specials Plávajúce Boilies KWO Winter Pop-Ups MH Specials
Ihneď k odoslaniu > 10 ks, ďalšie podľa dostupnosti
10,43 €
Plávajúce Boilies KWO Pop-Ups Scopex Priemer 15mm Plávajúce Boilies KWO Pop-Ups Scopex Priemer 15mm
Ihneď k odoslaniu > 10 ks, ďalšie podľa dostupnosti
10,43 €
Mikina KWO Hoodie Essential Black Mikina KWO Hoodie Essential Black
Ihneď k odoslaniu 3 varianty a ďalšie podľa dostupnosti
61,23 €
od 47,45 €
Vyberte variantu
Práškový Dip KWO Powder Coating 350gr Práškový Dip KWO Powder Coating 350gr
Ihneď k odoslaniu > 10 ks, ďalšie podľa dostupnosti
12,3 €
Plávajúce Boilies KWO Pop-Ups Krill Plávajúce Boilies KWO Pop-Ups Krill
Ihneď k odoslaniu 2 varianty a ďalšie podľa dostupnosti
10,43 €
Vyberte variantu
Nohavice KWO Winter Tech Pants Nohavice KWO Winter Tech Pants
Ihneď k odoslaniu 4 varianty a ďalšie podľa dostupnosti
80,81 €
od 63,53 €
Vyberte variantu

Prečítajte si ďalej

 • Proč je maďarská značka Stég stále více populární?
  Rybáři, kteří sledují dění ve světě method feedru, znají výrobky firmy Stég už delší dobu nebo o nich už minimálně slyšeli. U nás jsme kompletní sortiment do nabídky zařadili již v minulé sezóně. Jedná se o špičkové maďarské nástrahy a návnady nejen pro method feeder, ale také pro závodní kaprařinu nebo pro aktivní rekreační rybolov.
  Zobraziť
 • Správy od vody
  Kuba Tůma vyrazil na kapry
  Jak už jsme avizovali v minulém článku – hned na začátku nového roku vyrazil na ryby i další člen Tropic Fishing týmu Kuba Tůma, který tak zahájil sezonu 2023 ve velkém stylu! I když jsme v jeho podání zvyklí spíše na sumce, tak při své první vycházce ulovil na svazové pískovně hned několik kaprů přes 10 kg váhy.
  Zobraziť
 • Správy od vody
  Dan a jeho první letošní kapr 20 Kg +
  S novým rokem také přicházíme s novou kategorií článků – Zprávy od vody. V této kategorii vás budeme informovat o aktuálních zajímavých úlovcích našeho Tropic Fishing Týmu, a také použité výbavě. Chceme vás tak inspirovat a motivovat k parádním výkonům.
  Zobraziť
 • Zaujímavosti
  Method feeder na rieke áno alebo nie?
  Method feeder na rieke áno alebo nie? Pre mnohých zbytočná záležitosť. Feeder na rieke sa predsa chytá s košíčkom a dlhšími náväzcami. Method feeder v prúde nemá zmysel skúšať.
  Zobraziť
 • Zaujímavosti
  Úlovek roku 2022 a novinky pro následující sezónu
  Rok 2022 se chýlí ke svému konci a my pro vás máme ještě jedno malé překvapení. Respektive spíše velké – toto je Kubova obří štika s délkou 135 cm a váhou přes 20 kg ulovená na státním revíru v Holandsku. Kubo, gratulujeme! Skvělá práce.
  Zobraziť
 • Zaujímavosti
  Ohliadnutie za Tropic Fishing Team Challenge 2022
  Od piatku 30. 9. do nedele 2. 10. prebehol na prekrásnom športovom revíre Tankáč – rybník Novodrvorský 1, v správe vojenských lesov a statkov divízie Mimoň, VIP závod s názvom Tropic Fishing Team Challenge 2022.
  Zobraziť
 • Zaujímavosti
  ROZHOVOR: Obor z českej zväzovky v podaní Kuby Tůmy
  Kuba Tůma, člen nášho Tropic Fishing Teamu a legendárny sumčiar, má na konte ďalší fantastický úlovok. Tentokrát sa mu podarilo vytiahnuť z českej zväzovky sumca s neuveriteľnou mierou 222 cm! Kubu sme bezprostredne potom vyspovedali a radi by sme vám priniesli detaily o love jeho tohtoročného osobáku. Ďalej vám prezradíme, bez čoho sa nezaobíde, kde najradšej chytá, a čo ešte tento rok chystá.
  Zobraziť
 • Giants Fishing - český obor vo svete rybárskeho vybavenia
  Giants Fishing je česká značka rybárskych potrieb pochádzajúca z Českých Krkonoš, založená v roku 2009. Rodinná firma, ktorá sa snaží dodávať na trh kvalitu za rozumnú cenu. Firma Giants Fishing sa od začiatku naplno venovala výrobe campingu. Spacáky Giants Fishing neni potrebné nikomu predstavovať, pretože v ich predaji je táto firma naozajstná špička. Bivaky, lehátka, stoličky a mnoho ďalšieho si zákazníci od roku 2009 veľmi obľúbili.
  Zobraziť
 • Zaujímavosti
  ROZHOVOR: Kráľ Jizery o svojej špeciálke, Rafanove Gule
  Rafan je kaprárskou legendou, ktorú netreba dlho predstavovať. "A na čo chytáš, že sa ti toľko darí?" je stále jedna z najčastejších otázok, ktorú mu ľudia pokladajú. Tí, čo u nás pravidelne nakupujú, už určite na túto otázku poznajú odpoveď. Rafanove Gule už niekoľko mesiacov môžete exkluzívne zakúpiť na Tropic Fishing.
  Zobraziť
 • Zaujímavosti
  Starbaits – skutočná HVIEZDA medzi výrobcami návnad a nástrah na lov kaprov
  Značka Starbaits je súčasťou portfólia firmy Sensas a zaoberá sa výhradne výrobou vybavenia a krmív pre lov kaprov. Francúzska firma Sensas vznikla v roku 1963 ako výrobca konopného oleja. Z následného suchého odpadu začali vyrábať krmivá pre športových rybárov, a tak vznikla prvé krmivá Sensas pre plavačkárov, ktorých je vo Francúzsku veľké množstvo a patria medzi svetovú špičku. Postupom času a rozvojom modernej kapráriny začiatkom 90. rokov vznikla značka Starbaits s cieľom ponúknuť rybárom kvalitné produkty pre lov kapitálnych kaprov.
  Zobraziť

6 dôvodov, prečo
nakúpiť u nás

Spoznajte nás
 • Doprava pri nákupe od 70 € zadarmo

 • Založené v roku 2000 - tradícia predaja už 24 rokov

 • Benefity pre stálych aj nových zákazníkov

 • Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní

 • Najširší sortiment - v ponuke viac ako 100 000 produktov

 • Rybolovu rozumieme - v teame je aj majster sveta

Hodnotenie našich zákazníkov

Ďalšie hodnotenie zákazníkov
100%
pozitívnych hodnotení
766
zákazníkov odporúča obchod Tropic Fishing
Najčastejšie spomínate tieto výhody
 • rýchlosť doručenia
 • ceny
 • ok

Overený zákazník

eshop s rybarskymi potrebami, nasiel co som potreboval, rychlo dodali

Overený zákazník

ok

Overený zákazník

 • Rychlost

Overený zákazník

 • rýchle jednanie
 • seriózne jednanie
 • výhodné ceny

Overený zákazník

...velmi dobra, vyborna a ustretova komunikacia

Overený zákazník

 • Rychlé dodání zboží.
 • Nemám

Overený zákazník

 • Rýchle dodanie

Overený zákazník

Super

Overený zákazník

rýchle, seriózne jednanie a tiež výhodné ceny

Overený zákazník

Sledujte nás na Instagramu