Menu
Späť
Prihlásenie
a registrácia
Späť
Po - Št: 9–12 h a 13–16 h, Pia: 9–14 h
+421 220 570 777

ZĽAVOVÝ PROGRAM

pre získanie zľavy až 18% sa prihláste alebo registrujte
Úvod Magazín Zaujímavosti Starbaits – skutočná HVIEZDA medzi výrobcami návnad a nástrah na lov kaprov

Starbaits – skutočná HVIEZDA medzi výrobcami návnad a nástrah na lov kaprov

Značka Starbaits je súčasťou portfólia firmy Sensas a zaoberá sa výhradne výrobou vybavenia a krmív pre lov kaprov. Francúzska firma Sensas vznikla v roku 1963 ako výrobca konopného oleja. Z následného suchého odpadu začali vyrábať krmivá pre športových rybárov, a tak vznikla prvé krmivá Sensas pre plavačkárov, ktorých je vo Francúzsku veľké množstvo a patria medzi svetovú špičku. Postupom času a rozvojom modernej kapráriny začiatkom 90. rokov vznikla značka Starbaits s cieľom ponúknuť rybárom kvalitné produkty pre lov kapitálnych kaprov.


Ako jedna z prvých značiek na svete začal Starbaits v roku 1996 vyrábať hotové boilies pod názvom Performance. Od tej doby poznáme spojenie slov „Starbaits = Ivan Fabian“. Práve v roku 1996 začal Ivan Fabian oficiálne spolupracovať s firmou Sensas a stal sa oficiálnym a sponzorovaným testerom značky Starbaits na Slovensku. Dodnes je Ivan Fabian neodmysliteľnou tvárou značky Starbaits. Práve jeho úspechy ako aj úspechy celého Starbaits teamu na všemožných významných pretekoch v love kaprov v Európe majú za dôsledok, že boilies Starbaits je tak obľúbené u väčšiny rybárov. V dnešnej dobe je Sensas najväčším výrobcom krmív pre športových rybárov na svete a denná produkcia boilies Starbaits je až 10 ton denne.

Boilies Starbaits Concept

So stále narastajúcimi nárokmi rybárov vznikol v roku 2006 produktový rad Concept a v nej okrem iných aj legendárna príchuť Hot Demon. Táto príchuť má veľmi silnú korenistú vôňu vďaka množstvu rôznych korení. Hot Demon je neodmysliteľnou voľbou pre zimný rybolov kedy sa v studenej vode výborne uvoľňujú arómy, ktoré lákajú k žravosti častokrát zazimované ryby. Nie je snáď žiadna iná príchuť na trhu nepretržite od roku 2006 bez akejkoľvek zmeny pri výrobe. Aj to dokazuje výnimočnosť príchute Hot Demon.Hot Demon bol určitý čas favoritom do studenej vody aj člena nášho Tropic Fishing teamu Honzy „Carpkillera“ Hubky.

O rok neskôr, teda v roku 2007, uzrela svetlo sveta ďalšia dnes už legendárna príchuť a to SK30. Je to príchuť pozostávajúca z dvoch hlavných zložiek – S = squid a K = krill. Boilies SK30 je veľmi olejnaté, a preto extrémne účinné v teplej vode a na revíroch, kde je dno pokryté bahnom. Taktiež je veľmi dobre stráviteľné, a teda výborné pre masívne kŕmne kampane alebo dlhodobé kŕmenie počas viacdňových výprav či týždňových závodoch. Príchuť SK30 má na konte najviac osobných rekordov u členov slovenského Starbaits teamu spomedzi všetkých príchutí ktoré boli kedy vyrobené. Aj to je dôvod prečo sa taktiež nepretržite vyrába už toľko rokov.Niekdajší osobný rekord Ivana Fabiana. Tohto gigantického kapra ulovil počas extrémne horúceho týždňa na SK30.

Signal a RS1 sú príchute zostavené pre selektívny lov tých najväčších kaprov žijúcich po celom svete. Základnou a veľmi dôležitou zložkou v oboch príchutiach je výťažok zo sladkovodného raka. Raky sú pre veľkých kaprov neodolateľné ale zároveň nezaujímavé pre kaprov menších veľkostí. RS1 je naviac obohatené o originálny Robin Red od firmy Haiths. Vďaka tomu je jeho použitie vhodné počas celého roka.Ďalšiemu členovy Tropic Fishing teamu, Ľudovi Vítekovi, sa v minulosti darilo na boilies Starbaits. Počas týždňovej výpravy chytil viacero rýb z jedného miesta na príchuť RS1, všetky ulovené ryby patrili do kategórie veľkých. 

Starbaits každoročne pustí na trh do predaja nejakú novú príchuť, a preto si dnes môžeme vybrať z produktového radu taktiež ďalšie o nič menej kvalitné a zaujímavé príchute Ocean Tuna, Omega Fish, Garlic Fish, Red Liver a Spicy Salmon. Každá príchuť je samozrejme doplnená o ďalšie produkty, a to obaľovacie cestá, pop-up, chytacie boilies, pelety, dipy, droppery a ďalšie.

Boilies Starbaits Probiotic

Produktový rad Probiotic vyvinul anglický kaprár Mitch Smith. Jeho zámer bol vyrobiť boilies pre rybárov ktorý potrebujú docieliť rýchly záber pretože nemajú čas jazdiť na dlhé výpravy. Jeho skúsenosti a odbornosť sú podporené titulom majstra sveta a majstra Európy v love kaprov. Oba tituly získal za pomoci príchute Shelf Life. Táto príchuť bola ešte vylepšená o Robin Red a nazvaná Probiotic the Red One tak ako ju poznáme dnes. Jedná sa o boilies ktoré je opisované ako jedno z najrýchlejšie účinných na trhu a ryby všetkých veľkostí a druhov ho milujú. Probiotic the Red One je veľmi úspešné a obľúbené aj medzi závodnými kaprármi. Nesmie chýbať vo výbave žiadneho člena Starbaits teamu na žiadnom závode v love kaprov, jedná sa o základný kameň úspešných závodov. Probiotic the Red One významnou mierou prispelo k víťazstvu na mnohých závodoch ako napríklad IBCC 2018, Stairs to Hell 2017 či viacerých ročníkov Zemplínskeho Kapra a veľa ďalších.V roku 2018 vyhrali Ľubomír Žabčík, Richard Ježík a Miroslav Laurinc - „Žabáci“, ako ich všetci poznáme, najväčší závod v love kaprov na svete s rekordným počtom ulovených rýb. Základným kameňom úspechu bolo boilies Starbaits Probiotic the Red One.  

Taktiež aj produktový rad Probiotic každoročne rozširuje svoje rady o nové príchute ktoré sú predurčené k chytaniu kaprov počas krátkeho času. Jedná sa o príchute Blackberry, Scopex and Krill, Peach and Mango, Spicy Chicken, Monster Crab a samozrejme už spomínané Red One. Aj rad Probiotic ponúka vo svojich príchutiach dipy, pop-up, pelety a ďalšie produkty. Ak chodíte na ryby len na pár hodín, napríklad po práci alebo ste zapálený pretekár, produktový rad Probiotic je tá správna voľba pre vás.Produktorý rad Probiotic tvoria atraktívne príchute predurčené k rýchlej akcii....     
 

Boilies Grab and Go

V súčasnej dobe Starbaits vyrába 3 produktové rady a tou poslednou je rad Grab and Go (Zober a Choď). Jedná sa o ekonomicky najvýhodnejšie boilies ktoré je určené pre rýchle chytanie a taktiež pre masívne kŕmne kampane. Grab and Go sa vyrába v desiatich príchutiach, a to: Strawberry Jam, Spice, Tutti, Sweet Corn, Scopex, Mega Fish, Banana cream, Halibut, Pineapple a Garlic. Čiže sa jedná o príchute ktoré bez problémov a s obľubou kapry prijímajú. Ekonomicky najvýhodnejšie je 10 kg balenie ale boilies Grab and Go si môžete kúpiť aj v balenia 1 kg a 2,5 kg. Všetky balenia obsahujú len 20 mm boilies.Ak potrebujete na veľkých vodných plochách s veľkým množstvom rýb založiť masívnu kŕmnu kampaň, boilies Grab and Go je vhodné pre vás aj pre váš finančný rozpočet.

Ako sme už v úvode spomínali, značka Starbaits ponúka kompletný sortiment pre lov kaprov a pohodlie rybárov. V ponuke tejto značky nájdete prúty, navijaky, lehátka, kreslá, spacie vaky, bivaky, člny, stojany na prúty či hlásiče záberu. Tiež všemožnú bižutériu a taktiež všetko potrebné pre campovanie. Sme presvedčený že kúpou akéhokoľvek produktu značky Starbaits spravíte správny krok pre úspešný či pohodlný lov a pobyt pri vode.
 

V článku nájdete tieto produkty

Boilies Starbaits Probiotic the Red One 1kg 14mm Boilies Starbaits Probiotic the Red One 1kg 14mm
Ihneď k odoslaniu > 10 ks, ďalšie podľa dostupnosti
15,99 €
13,27 €
Lehátko Starbaits BIVIE 8-nohé Lehátko Starbaits BIVIE 8-nohé
Ihneď k odoslaniu > 10 ks, ďalšie podľa dostupnosti
149,95 €
149,58 €
Pelety Starbaits Mixed 2kg SK30 Pelety Starbaits Mixed 2kg SK30
Momentálne nedostupné
16,63 €
13,8 €
Boilies Starbaits Concept RS1 2,5kg 20mm Boilies Starbaits Concept RS1 2,5kg 20mm
Ihneď k odoslaniu 3 ks, ďalšie podľa dostupnosti
36,5 €
30,29 €
Pelety Starbaits Mixed 2kg Ocean Tuna Pelety Starbaits Mixed 2kg Ocean Tuna
Momentálne nedostupné
16,63 €
13,8 €
Prut Starbaits M3 Dark Night Prut Starbaits M3 Dark Night
Dostupnosť podľa varianty
83,29 €
od 69,13 €
Vyberte variantu
Boilies Starbaits Grab&Go Global Pineapple 20mm 1kg Boilies Starbaits Grab&Go Global Pineapple 20mm 1kg
Ihneď k odoslaniu > 10 ks, ďalšie podľa dostupnosti
5,8 €
4,81 €
Boilies Starbaits Probiotic Peach&Mango 1kg Priemer 14mm Boilies Starbaits Probiotic Peach&Mango 1kg Priemer 14mm
Ihneď k odoslaniu 6 ks, ďalšie podľa dostupnosti
13,99 €
11,61 €
Boilies Starbaits Concept Hot Demon 1kg 10mm Boilies Starbaits Concept Hot Demon 1kg 10mm
Ihneď k odoslaniu 1 ks, ďalšie podľa dostupnosti
15,99 €
13,27 €

6 dôvodov, prečo nakúpiť u nás

Spoznajte nás
  • Doprava pri nákupe od 70 € zadarmo

  • Založené v roku 2000 - tradícia predaja už 22 rokov

  • Benefity pre stálych aj nových zákazníkov

  • Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní

  • Najširší sortiment - v ponuke viac ako 100 000 produktov

  • Rybolovu rozumieme - v teame je aj majster sveta

Hodnotenie našich zákazníkov

Ďalšie hodnotenie zákazníkov

100%

Overený zákazník

rychle a bezchybne dodanie
  • rychle dodanie

100%

Overený zákazník

Nič
  • Rýchle doručenie a výborné ceny.