Menu
Prihlásenie
a registrácia
Po - Št: 9–12 h a 13–16 h, Pia: 9–14 h
+421 220 570 777
Úvod Magazín Zaujímavosti Westin – škandinávska legenda na chytanie dravcov

Westin – škandinávska legenda na chytanie dravcov

Westin je legendárnou prémiovou značkou zameranou na chytanie dravcov. Značka Westin ponúka komplexný program prívlačových prútov, nástrah, oblečenia, tašiek, podberákov, bižutérie a mnoho ďalšieho pre moderných vláčkarov.

Na trh neustále prináša zaujímavé novinky a aj vďaka nim dosiahol Westin veľkú popularitu po celej Európe aj v Českej republike a na Slovensku. Táto popularita neustále rastie.

Westin výrobky upútajú osobitým škandinávskym dizajnom, nekompromisnou kvalitou ale aj tým, že firma dlhodobo myslí na ekológiu – napríklad v žiadnej z Westin nástrah nie je obsiahnuté olovo a mäkké nástrahy sú vyrábané bez toxických flatátov. Aj vďaka tomu, že je vo vývojovom tíme Radek Filip z Českej republiky a na vývoji spolupracuje aj zvyšok českého a slovenského PRO tímu má navyše Westin veľa nástrah, prútov a ďalších výrobkov určených priamo na chytanie našich dravcov na našich vodách.

 

História značky Westin

Príbeh tejto modernej značky ale siaha až do roku 1952, kedy sa rozhodol Ingvar Westin vytvoriť pre svoje deti drevenú rybu na hranie. Vôbec netušil, že behom pár rokov sa z tejto hračky stane unikátna nástraha pre lov veľkých šťúk. Po mnoho hodinách práce, kedy bola táto hračka zdokonalená tak, aby jej akcia pripomínala dokonalú živú rybu dostala meno „Jätte“ - švédsky „obrie“. Takmer ihneď boli všetci rybári v malom švédskom mestečku Skutskär touto hračkou doslova posadnutí, vďaka unikátnemu pohybu plávania neskôr nazvanom „Westin roll“. A začali sa dožadovať, aby Ingvar na túto hračku pripevnil háčiky a umožnil im s ňou loviť. Čoskoro nato Ingvar opúšťa svoju prácu nástrojára a začína s vývojom a výrobou nástrah na lov veľkých rýb a už veľmi skoro boli nástrahy Ingvara Westina známe po celej Škandinávii ako nástrahy na veľké dravce. Odvtedy Westin Jätte oklamal mnoho najväčších a najmúdrejších starých šťúk vo Švédsku a dodnes je tento vobler v ponuke Westinu.


I díky Westin nástrahám a prutům vyhráli Radek Filip a Martin Štěpka v roce 2019 slavné World Predator Classic

(Aj vďaka Westin nástrahám a prútom vyhrali Radek Filip a Martin Štěpka v roku 2019 slávne World Predator Classic)

Čo začalo ako hračka pre deti v roku 1952, sa stalo zavedenou a dôveryhodnou značkou v rybárskom priemysle. Dnes spoločnosť Westin ponúka cez 2 000 produktov pre rybárov - všetko je ale vyrobené s rovnakou vášňou pre dokonalosť ako pôvodná návnada Ingvara Westina, a vytvorené tak, aby uspokojilo tých, ktorí hľadajú najlepšie nástroje na lov aj tých najväčších rybích monštier po celom svete.

 

Kultové prívlačové gumové nástrahy

Gumová nástraha Westin Shadteez

Westin má hneď niekoľko nástrah, ktoré je možné označiť ako kultové. Prvá z nich je samozrejme „guma“ Shadteez. Ten sa vyrába vo veľkostiach od 5 do 27 cm v dvoch variantoch klasický Shadteez a nižší Shadteez Slim. Je dokonalý do posledného detailu. Má mohutné telo so štíhlym koncom a širokým chvostom, ktoré vytvára krásny pohyb vo vode a to aj pri pomalom vedení. Je vhodný pre všetky druhy prívlače. Má realistické oči a ručne maľované detaily. Jednou z jeho najväčších výhod je to, že má pohybovo optimalizované telo, ktoré je však laminované, vďaka čomu odolá oveľa väčšiemu počtu útokov dravčích zubov ako ostatné nástrahy.


Shadteez je dlouhodobě jednou z nejpopulárnějších nástrah vůbec. Právě na něj chytila Gajdos Anikó tuto štiku
(Shadteez je dlhodobo jednou z najpopulárnejších nástrah vôbec. Práve naňho chytila ​​Gajdos Anikó túto šťuku)

Gumová nástraha Westin Bullteez

Vôbec najpredávanejšou mäkkou nástrahou od Westinu v Čechách a na Slovensku roku 2021 bola ale novinka Bullteez. Jeho veľký chvost napojený na oválne štíhle telo tvorí kombináciu, ktorá do vody vyšle ten správny potravinový signál zahrnujúci kolísanie a mihotanie bruchom. Hitom sa stala najmä 9,5 cm verzia Bullteeze ale aj 18 cm a 24 cm šťukovej gumy.


Bullteez byl vůbec nejpopulárnější nástrahou od Westinu loňského roku
(Bullteez bol vôbec najpopulárnejšou nástrahou od Westinu minulého roka)

Gumový rak Westin CreCraw

Ďalšou zásadnou nástrahou od Westinu je rak CreCraw, ktorého mnohí označujú za najlepšie spracovaného raka na trhu. Jeho klepetá sa pohybujú nezávisle na sebe a hýbať sa začínajú bezprostredne po dopade na hladinu. Trepotajúce sa chápadlá a nohy vytvárajú živý pohyb provokujú dravce k razantnému záberu. Široký profil CreCrawu zaisťuje, že nástraha pláva vo vode vyvážene bez nechcených rotácií. Na hornej a spodnej strane nástrahy sú otvory na umiestnenie háčika, vďaka čomu sa ľahko nastražuje na klasickú jigovú hlavičku aj offsetový háčik. Novo pre vás máme v ponuke aj 6,5 cm veľkosť raka CreCraw, ktoré pri minuloročnom testovaní mala na svedomí úlovky naozaj veľkého množstva ostriežov nad 40 cm zo slovenských zväzových vôd.


Radek Filip nachytal v roce 2021 na českých svazovkách na Westin raka Crecraw 6,5cm hodně okounů nad 40 cm
(Radek Filip nachytal v roku 2021 na českých zväzovkách na Westin raka Crecraw 6,5 cm veľa ostriežov nad 40 cm)

Nástraha pre vertikálnu prívlač Westin Twinteez

Milovníkom vertikálnej prívlače netreba predstavovať Westin smáčika Twinteez. Jedná sa o úplne ideálnu nástrahu pre vertikálnu prívlač. Rozoklaný chvostík a mäkké pružné telo rozpohybujete aj nepatrným pohybom špičky prútu. Jeho vnútorná komora je stvorená pre akustický valček. Predná časť tejto nástrahy má ergonomický výkroj pre jigovú hlavičku.


Candát na Westin smáčka Twinteez

(Zubáč na Westin zmáčka Twinteez)

Westin dutý Shadteez Hollow

V našej ponuke máte aj horúcu novinku Shadteez Hollow 8 a 12 cm. Ten je unikátny v tom, že má vo vnútri vzduchové vrecko a diery v bokoch, čo vytvára nástrahu, ktorú dravec ľahko ohne do svojej papule as ktorou tak máte oveľa väčšiu úspešnosť záseku ako s inými nástrahami. Jednoduchým ohnutím nástrahy sa ShadTeez Hollow dostáva do perfektnej pozície v dravčej papuli pre zásek, čo ocenia najmä lovci zubáčov a ostriežov. Je isté, že sa ShadTeezem Hollow zaseknete viac dravcov, než rybár vedľa vás.


Zásadní novinka roku 2022 – dutý Westin Shadteez Hollow.

(Zásadná novinka roku 2022 – dutý Westin Shadteez Hollow.)

Ďalšie mäkké nástrahy Westin

Z ďalších mäkkých Westin nástrah menujeme imitáciu plotice Ricky the Roach alebo zubáča Zanderteez, twistera Curlteez, patentku Bloodteez, koljušku Stanley the Stickleback, rippera Hypoteez, ktoré tiež majú veľké množstvo fanúšikov.
 

Skvelé tvrdé gumové nástrahy Westin

Wobler Westin Platypus

Rovnako silný je Westin aj v tvrdých nástrahách. Vôbec najpredávanejším Westin woblerom bol vtákopysk - Platypus. Jeho špecifický chod a konštrukcia očí z optických vlákien sú neodolateľnou výzvou pre všetkých dravcov v širokom okolí. Funguje aj pri love extrémne mazaných dravcov pomalým vedením v studenej vode.


Westin Buzzbite, to najlepšie na ostrieže

Platypuse však v predaji prekonal vražedný Westin BuzzBite Crankbait, ktorý sa vyrába vo veľkostiach 4-6 cm. Jedná sa o jeden z najhorúcejších woblerov na ostrieže. Vďaka neutrálnemu vyváženiu BuzzBite pri prestávke v navíjaní doslova visí vo vodnom stĺpci a zostáva v aktívnej zóne, čo zvyšuje šancu na záber aj opatrných rýb. Wobler bol primárne vyvinutý na lov ostriežov, ale je výborný aj na lov zubáčov, šťúk a pstruhov.


Jeden z největších okounů jaký byl kdy zdokumentován – 54 cm a 3,40 kg chycený na nástrahu Westin Buzzbite 6 cm v barvě Bling Perch

Ďalšie jedinečné tvrdé nástrahy

Tí čo radi chytajú vo väčších hĺbkach si obľúbili woblery Westin Babybite DR a v ponuke novo máme aj „drvič hĺbok“ wobler Westin Megabite. Priaznivci oválnych woblerov nedajú dopustiť na nástrahu, ktorá bola pôvodne vyrobená na chytanie bassov, ale zistilo sa, že snáď ešte viac chutí našim sumcom – Westin Bassbite Squarebill. Fanúšikovia naozaj veľa hrkajúcich woblerov by si nemali nechať ujsť Westin Rawbite vyrábaný vo veľkostiach 7 až 17 cm. Legendárnou nástrahou na šťuky je jerk Westin Swim. Ten je skvelý aj v tom, že výborne chodí aj keď ho iba rovnomerne priťahujete. Samozrejme ho môžete aj agresívne jerkovať. Z plytko chodiacich woblerov si nenechajte ujsť novinku Buzzbite SR, či stálice Bullybite alebo Babybite SR.

 

51cm okoun chycený Filipem Mátlem na nástrahu Westin Babybite SR vedenou na Westin W6 Finesse Shad 10-28g prutu
(51cm ostriež chytený Filipom Mátlem na nástrahu Westin Babybite SR vedenú na Westin W6 Finesse Shad 10-28g prútu)

Westin ale vyrába aj výborne spracované nové chatterbaity Bladebite či tailspinnery Dropbite alebo spinnerbaity Monstervibe a výborné rotačky Optic 360 °. Vo vašej výbave nesmú chýbať ani výborné hladinové nástrahy ako je hrkajúca povrchovka Spot-on Top Walker či Hypotwist Propbait alebo novinka Spot-on Twin Turbo.

A aby toho nebolo málo spomeňme ešte Westin realistické a hybridné nástrahy ako je Tommy the Trout, Percy the Perch, Hypoteez Inline, plotica Ricky the Roach a šťuka Mike the Pike.

Osobité prívlačové prúty Westin s nekompromisnou kvalitou

Westin ponúka 5 radov prútov W3, W4, W6, W8, W10. Všetky sú postavené na fantastickom blanku Torayca® high performance carbon od japonskej firmy TORAY a v závislosti od vybraného radu sú osadené kvalitnými komponentmi až po tie vôbec najlepšie komponenty na trhu. Sú designované tak, aby splnili náročné požiadavky moderných lovcov dravcov a vyberú si medzi nimi fanúšikovia naozaj všetkých prívlačových techník. Ak by sme mali vybrať 5 modelov Westin prútov pre české a slovenské vody, tak by to boli:


Mezi výbornými Westin pruty si vyberou svoji prodlouženou ruku příznivci všech druhů přívlače

(Medzi výbornými Westin prútmi si vyberú svoju predĺženú ruku priaznivci všetkých druhov prívlače)
 

Prút Westin Powerteez

Prúty W3 a W6 Powerteez vyrábané v dĺžkach 2,5 ma 2,7 cm odporúčame všetkým, ktorí chytajú s „gumami“ z brehu a potrebujú naozaj citlivý prút, s ktorým chcú hodiť veľmi ďaleko a ešte o niečo ďalej. Je to séria rýchlych prútov so silnou chrbticou a citlivou špičkou. Ich výkonný blank Torayca® má zosilnením blanku 1K karbónom. Powerteezy sú vražedné prúty nielen na zubáče a ostrieže.

Prút Westin Finesse

Ak by ste si mali vybrať jeden jediný prút do lode na naše vody, voľte Westin W3 alebo W6 Finesse či W6 Finesse Shad. Oba rady W3 a W6 sú fantastické, vyberajte si iba podľa svojho rozpočtu. Vyrába sa v dĺžkach 2,1 ma 2,25 ma vrhacích záťažiach 5-15 g a 7-21 g. Verzia Finesse Shad dokonca až do 10-38 g. Ak preferujete jednodiely, voľte prúty W3 Bass Finesse, ktoré sa rovnako ako modely Finesse vyrábajú vo verzii na klasický navijak aj baitcast.

Prút Westin Streetstick

Fanúšikovia chytanie pstruhov či už na riekach alebo stojatých trout area revíroch by si nemali nechať ujsť prúty W3, W4 a W6 Streetstick. K ich výrobe boli použité pokročilé technológie as nimi v ruke máte aj UL prívlač pevne v rukách - s medium/fast akciou zvládne bez problémov ľahšie gumové nástrahy či menšie woblery na lov ostriežov, pstruhov a ďalších menších druhov dravcov. A bude to radosť.


S pruty Westin Streetstick chytá i několikanásobný mistra světa v přívlači Peter Horňák
(S prútmi Westin Streetstick chytá aj niekoľkonásobný majstra sveta v prívlači Peter Horňák)

Prút Westin Powercast

Či už chytáte šťuky, sumce alebo hlavátky s klasickými navijakmi alebo baitcastom, medzi W3, W4, W6, W8 aj W10 Powercast prúty si vyberiete skvele vyvážené zbrane pre chytanie so stredne veľkými aj naozaj veľkými nástrahami. Už v najlacnejšej verzii W3 si vyberiete skvelé šťukové prúty, ktoré vám vydržia dlhé roky. Medzi Powercasty ale nájdete aj W8 a W10 skvosty, na ktorých výrobu boli použité absolútne najnovšie designové a technologické vychytávky, tak aby bola zaistila nadčasovú výkonnosť, ktorú inde nezoženiete. Skúste si vziať do ruky elitnú W10 Powercast-T 8' 2,4m XXH 40-150g. Pokojne s ním môžete hádzať 150g nástrahy, ale v ruke je ľahký ako prút na ľahkú prívlač.

Prút Westin Dropshot

Pokiaľ chytáte radi dropshotom, nenechajte si ujsť W3 a W6 Dropshot. Tie sú výborné aj v tom, že sa vyrábajú v dĺžkach 1,98 m, 2,1 m, 2,4 ma 2,7 m. Teda od úplných kraťasov do lode až po brehové špeciály. Sú to prúty s mäkkou a citlivou špičkou, ktorá zachytí aj ten najjemnejší záber a umožní vám s gumovou nástrahou vystrihnúť takú choreografiu, že vám všetci dravci v okolí dajú desať bodov. Medium/Fast akcia prútu vám umožní zasiahnuť okamžite, akonáhle vás vyzve k tancu nejaký ten hladný ostriež, zubáč alebo šťuka.

Westin náradie a bižutéria

Horúcou Westin novinkou sú skvele spracované krimpovacie kliešte, odháčkovávacie kliešte, kliešte na krúžky, nožnice a dokonca aj štiepacie kliešte. Napríklad Westin Kliešte HD Split Ring Pliers Large 16cm slúžia ako na výmenu krúžkov alebo háčikov na vašich nástrahách, tak s nimi prestrihnete pletenku alebo vlasec, môžete s nimi krimpovať a zároveň majú špeciálny zobáčik pre narovnané očká woblera vo chvíli, keď vám ide do strany. Všetko Westin náradie má ergonomickú pogumovanú rukoväť a je skladané do rovnakých štýlových farieb.

 

Skvěle zpracovaná nová řada Westin nářadí

(Skvele spracovaný nový rad Westin náradia)

Vo Westin programe ale nenájdete aj výborné jigové hlavičky s tŕňom namiesto náliatku na kvalitných Mustad háčikoch, lanka, stingery, skrutkovacie hlavičky, shallow screwy, release rigy, dropshotová olovká, trojháčiky a mnoho ďalšieho. Veľa ďalších noviniek v bižutérii sa objaví v novom Westin programe Add It.

 

Rybárske oblečenie Westin

Medzi Westin oblečením si vyberiete to do všetkých podmienok z lode aj z brehu. Spomeňme ale napríklad zimný oblek W4 Winter Suit Extreme, na ktorý sa môžete spoľahnúť v tých najextrémnejších podmienkach. Výborne spracované sú Westin plávajúce obleky, v ktorých si nebudete pripadať ako kozmonaut, ale zachovajú vám vašu ohybnosť. V prietrži mračien nepremoknete vo vodotesnej bunde W6 Rain Jacket a nohaviciach W6 Rain Trousers. Dažďu odolávajú ako gumový oblek a navyše zvnútra vďaka membráne dýchajú. Veľmi populárne sú aj Westin šiltovky a čiapky, softshellky, tričká, mikiny alebo Sorona bundy.

 

Na Westin plovoucí a zimní obleky se můžete spolehnout v opravdovém extrému. Miroslav Vojtek může potvrdit

(Na Westin plávajúce a zimné obleky sa môžete spoľahnúť v naozajstnom extréme. Miroslav Vojtek môže potvrdiť)

 

Rybárske tašky, podberáky a ďalšie

Veľmi populárne sa stali v roku 2021 predstavené šedé Westin W6 batohy a tašky. Vaše prúty ochránia Westin obaly a rukávy na prúty Rod Cover. Už dlhé roky sa tešia veľkej obľube Westin pogumované podberáky, ktoré nedávno doplnili skladacie podberáky Adjustable landing net a predovšetkým plávajúci podberák Westin Floating landing net.Plovoucí podběrák Westin Floating Landing Net

(plávajúci podberák Westin Floating Landing Net)

Tak by sme mohli ešte dlho pokračovať. Na ponuku Westin produktov na Tropicfishing.sk sa napokon pozrite sami.

V článku nájdete tieto produkty

5ks - Gumová Nástraha Westin Stanley the Stickleback 9cm 7gr 5ks - Gumová Nástraha Westin Stanley the Stickleback 9cm 7gr
Dostupnosť podľa varianty
10,79 €
Vyberte variantu
4ks - Gumová Nástraha Westin TwinTeez 20cm 4ks - Gumová Nástraha Westin TwinTeez 20cm
Dostupnosť podľa varianty
od 10,83 €
Vyberte variantu
2ks - Gumová Nástraha Westin Ricky The Roach 10cm 14gr 2ks - Gumová Nástraha Westin Ricky The Roach 10cm 14gr
Dostupnosť podľa varianty
5,79 €
Vyberte variantu
2ks - Gumová Nástraha Westin CreCraw Creaturebait 14cm 32gr 2ks - Gumová Nástraha Westin CreCraw Creaturebait 14cm 32gr
Dostupnosť podľa varianty
10,38 €
Vyberte variantu
Wobler Westin BabyBite DR Crankbait Floating 6,5cm 13gr Wobler Westin BabyBite DR Crankbait Floating 6,5cm 13gr
Dostupnosť podľa varianty
10,38 €
Vyberte variantu
Prút Westin W3 PowerTeez Prút Westin W3 PowerTeez
Dostupnosť podľa varianty
156,63 €
Vyberte variantu
2ks - Gumová Nástraha Westin ZanderTeez 12cm 21gr 2ks - Gumová Nástraha Westin ZanderTeez 12cm 21gr
Dostupnosť podľa varianty
7,04 €
Vyberte variantu
Batoh Westin W6 Wading Backpack Silver/Grey Batoh Westin W6 Wading Backpack Silver/Grey
Skladom v e-shope
145,38 €
Prút Westin W3 Dropshot Prút Westin W3 Dropshot
Dostupnosť podľa varianty
od 111,63 €
Vyberte variantu
Wobler Westin Platypus DR Floating 10cm 16gr Wobler Westin Platypus DR Floating 10cm 16gr
Momentálne nedostupné
od 10,83 €
Vyberte variantu
Termo Komplet Westin W4 Winter Suit Extreme Steel Grey Termo Komplet Westin W4 Winter Suit Extreme Steel Grey
Dostupnosť podľa varianty
249,96 €
Vyberte variantu
2ks - Gumová Nástraha Westin ShadTeez Slim 14cm 17gr 2ks - Gumová Nástraha Westin ShadTeez Slim 14cm 17gr
Dostupnosť podľa varianty
od 6,63 €
Vyberte variantu
Wobler Westin MegaBite DR Crankbait Floating 6cm 19gr Wobler Westin MegaBite DR Crankbait Floating 6cm 19gr
Dostupnosť podľa varianty
13,29 €
Vyberte variantu
Podberák Westin W3 CR Adjustable Landing Net M Podberák Westin W3 CR Adjustable Landing Net M
Momentálne nedostupné
62,46 €
Wobler Westin BullyBite Crankbait 6cm 9gr Floating Wobler Westin BullyBite Crankbait 6cm 9gr Floating
Dostupnosť podľa varianty
10,38 €
Vyberte variantu
10ks - Gumová Nástraha Westin BloodTeez 5,5cm 0,5gr 10ks - Gumová Nástraha Westin BloodTeez 5,5cm 0,5gr
Dostupnosť podľa varianty
5,79 €
Vyberte variantu
Prút Westin W3 StreetStick Prút Westin W3 StreetStick
Dostupnosť podľa varianty
111,63 €
Vyberte variantu
Chránič Prútu Westin Rod Cover Spin Chránič Prútu Westin Rod Cover Spin
Dostupnosť podľa varianty
14,96 €
Vyberte variantu
Nohavice Westin W6 Rain Pants Steel Black Nohavice Westin W6 Rain Pants Steel Black
Dostupnosť podľa varianty
149,96 €
Vyberte variantu
2ks - Gumová Nástraha Westin CurlTeez 8,5cm 6gr 2ks - Gumová Nástraha Westin CurlTeez 8,5cm 6gr
Dostupnosť podľa varianty
5,79 €
Vyberte variantu
Prút Prut W3 Spin Prút Prut W3 Spin
Dostupnosť podľa varianty
128,92 €
Vyberte variantu
Klieště Westin HD Split Ring Pliers Large 16cm Klieště Westin HD Split Ring Pliers Large 16cm
Skladom v e-shope
22,88 €
Wobler Westin Swim Glidebait Low Floating 10cm 31gr Wobler Westin Swim Glidebait Low Floating 10cm 31gr
Dostupnosť podľa varianty
14,96 €
Vyberte variantu
Wobler Westin RawBite Crankbait 17cm 100gr Wobler Westin RawBite Crankbait 17cm 100gr
Dostupnosť podľa varianty
21,63 €
Vyberte variantu
Bunda Westin W6 Rain Jacket Steel Black Bunda Westin W6 Rain Jacket Steel Black
Dostupnosť podľa varianty
204,13 €
Vyberte variantu
2ks - Gumová Nástraha Westin BullTeez 9,5cm 7gr 2ks - Gumová Nástraha Westin BullTeez 9,5cm 7gr
Dostupnosť podľa varianty
5,79 €
Vyberte variantu
Prút Westin W3 Powercast Prút Westin W3 Powercast
Momentálne nedostupné
128,92 €
Vyberte variantu
2ks - Gumová Nástraha Westin ShadTeez Hollow 12cm 9gr 2ks - Gumová Nástraha Westin ShadTeez Hollow 12cm 9gr
Dostupnosť podľa varianty
5,79 €
Vyberte variantu
Prút Westin W3 Finesse Jig Prút Westin W3 Finesse Jig
Dostupnosť podľa varianty
134,13 €
Vyberte variantu
Wobler Westin BuzzBite Crankbait 4cm 4gr Wobler Westin BuzzBite Crankbait 4cm 4gr
Dostupnosť podľa varianty
10,38 €
Vyberte variantu
Wobler Westin BassBite 1.5 Squarebill 6cm 13gr Floating Wobler Westin BassBite 1.5 Squarebill 6cm 13gr Floating
Dostupnosť podľa varianty
12,46 €
Vyberte variantu
2ks - Gumová Nástraha Westin HypoTeez ST 11,5cm 11gr 2ks - Gumová Nástraha Westin HypoTeez ST 11,5cm 11gr
Dostupnosť podľa varianty
7,04 €
Vyberte variantu

6 dôvodov, prečo nakúpiť u nás

Spoznajte nás
  • Doprava pri nákupe od 70 € zadarmo

  • Založené v roku 2000 - tradícia predaja už 20 rokov

  • Benefity pre stálych aj nových zákazníkov

  • Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní

  • Najširší sortiment - v ponuke viac ako 100 000 produktov

  • Rybolovu rozumieme - v teame je aj majster sveta

Hodnotenie našich zákazníkov

Ďalšie hodnotenie zákazníkov

100%

Overený zákazník

rýchlosť vybavenia, vrátane dopravy

100%

Overený zákazník

  • Rýchlosť