Menu
Prihlásenie
a registrácia
Po - Št: 9–12 h a 13–16 h, Pia: 9–14 h
+421 220 570 777
Úvod Magazín Zaujímavosti SÚŤAŽ: Víkendová rybačka s majstrami svojich oborov

SÚŤAŽ: Víkendová rybačka s majstrami svojich oborov

V spolupráci s celým naším teamom a Relax hotelom Pelikán, sme si pre vás pripravili jedinečnú súťaž o víkendovú rybačku s majstrami svojich kategórií.


Milujete lov kaprov? Máte jedinečnú šancu nazbierať cenné skúsenosti od legendy Rafana, alebo Ľuda Víteka. Dávate prednosť vláčke? Zachytajte si dravce z lodi s dvojnásobným majstrom sveta Honzom Hubkou. Ako na gigantické sumce vám zas prezradí úspešný sumčiar Kuba Tůma.

Akcia sa koná počas víkendu 12. 11. - 14. 11. na Hněvkovickej priehrade a výherci sa môžu tešiť okrem super rybárčenia so skúsenými borcami tiež na úplne hradenú stravu a ubytovanie. V prípade prívlače a lovu sumcov priamo v hotely Pelikán, kaprári zas v bivakoch na pozíciách. Pokiaľ nemáte výbavu, lehátko, alebo napríklad bivak, tak vám všetko zaistíme a požičiame. Stačí vám teda spacák, teplé oblečenie a dobrodružstvo môže začať.

O čo teda súťažíme?

Súťažiť môžete celkom v štyroch kategóriách, na základe toho, ktorá rybolovná technika je vám najbližšia:
 • Kaprárina s Rafanom
 • Kaprárina s Ľudom Vítekom
 • Prívlač s Honzom Hubkou
 • Sumčiarina s Kubom Tůmou

Každá kategória bude mať 2 výhercov, ktorí strávia celý víkend so skúseným rybárom vo svojej kategórii.

Celkom bude mať súťaž teda 8 výhercov.

Ako súťažiť?

Súťaž prebieha vo forme tomboly, kedy za každých 50 € nákupu dostanete 1 bod. Pri dokončení objednávky si môžete zvoliť jednu z kategórií, o ktorú máte záujem súťažiť. Body nazbierané v tejto objednávke sa vám automaticky pripíšu do zlosovania o zvolenú kategóriu. Minimálna hodnota objednávky pre možnosť výberu súťažnej kategórie je teda 50 €. Body do súťaže sa s každou ďalšou objednávkou sčítajú.

Príklad: Nakúpim vybavenie za 274 € a pri dokončovaní objednávky zakliknem ako darček “Honza Hubka - prívlač”. Po dokončení objednávky automaticky dostanem 5 bodov do súťaže o víkendové rybárčenie s Honzom. Pokiaľ nakúpim druhýkrát za 120 € a opäť si vyberie Honzu Hubku, získam ďalšie 2 body a celkom už ich mám teda 7.

Pokiaľ máte záujem súťažiť vo viacerých kategóriách, kľudne môžete. Pri každej ďalšej objednávke môžete zbierať body v inej súťažnej kategórii.

Čím viac bodov v súťaži nazbierate, tým je väčšia šanca, že vás systém vylosuje. S desiatimi bodmi máte 10 x väčšiu šancu na výhru, ako súťažiaci s jedným bodom.

Vyhlásenie výhercov

Súťažiť môžete do 1. 11. 2021. Vyhlásenie prebehne 2. 11. 2021 a s každým sa telefonicky spojíme, aby sme spoločne doladili podrobnosti a detaily.

Čím viac bodov v danej kategórii nazbierate, tým máte väčšiu šancu, že systém vylosuje práve vás.

Hygienické opatrenia spojené s COVIDOM

Po dobu trvania celej akcie musia všetci účastníci z bezpečnostných dôvodov bezpodmienečne dodržiavať všetky aktuálne platné vládne nariadenie a vyhlášky.

6 dôvodov, prečo nakúpiť u nás

Spoznajte nás
 • Doprava pri nákupe od 70 € zadarmo

 • Založené v roku 2000 - tradícia predaja už 20 rokov

 • Benefity pre stálych aj nových zákazníkov

 • Možnosť vrátenia tovaru do 30 dní

 • Najširší sortiment - v ponuke viac ako 100 000 produktov

 • Rybolovu rozumieme - v teame je aj majster sveta

Hodnotenie našich zákazníkov

Ďalšie hodnotenie zákazníkov

90%

Overený zákazník

 • rýchla dodacia lehota

100%

Overený zákazník

 • Poslali čo som chcel.
Cookies nie sú sušienky
Zbierame anonymné dáta a meriame, aby sme náš web mohli ďalej vylepšovať. Súhlasíte so zberom cookies?